Kontrole

 
lp. Kontrola Dokumenty
- 2018 rok: -
1. Lustracja II Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Dębicy protokół z lustracji (pdf)
2. Lustracja I Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
3. Lustracja III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
- 2019 rok: -
1. Kontrola organizacji pracy i ewidencji czynności kuratorskich w Sekretariacie Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Dębicy protokół kontroli działalności sekretariatu (pdf)
2.

Lustracja Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Dębicy

sprawozdanie z lustracji (pdf)
3. Lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
4. Lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
5. Kontrola działalności Sekretariatu V Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Dębicy protokół kontroli działalności sekretariatu(pdf)
- 2020 rok: -
1. Lustracja Wydziałów Ksiąg Wieczystych sprawozdanie z lustracji (pdf)
2. Wizytacja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z wizytacji (pdf)
3. Wizytacja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z wizytacji (pdf)
4. Lustracja w Sekcji Wykonywania Orzeczeń Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
5. Lustracja III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
6. P/20/001 Wykonanie budżetu państwa w 2019r. - wykonanie planu finansowego przez Sąd Rejonowy w Dębicy wystąpienie pokontrolne (pdf)
- 2021 rok: -
1. Lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
2. Wizytacja i lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z wizytacji i lustracji (pdf)
3. Kontrola działalności sekretariatu II Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Dębicy protokół kontroli działalności sekretariatu (pdf)
4. Kontrola działalności sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy protokół kontroli działalności sekretariatu (pdf)
5. Lustracja II Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
6. Kontrola działalności sekretariatu I Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Dębicy protokół kontroli działalności sekretariatu (pdf)
- 2022 rok: -
1. Wizytacja i lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
2. Lustracja I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
3. Lustracja I Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Dębicy sprawozdanie z lustracji (pdf)
- 2023 rok:  
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Dębicy
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2019-06-04 13:45
Opublikowany przez: Łukasz Łękawski
Aktualizowany dnia: 2023-10-23 14:37
Aktualizowany przez: Łukasz Łękawski
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 595