Godziny urzędowania

Wydziały Sądu Rejonowego w Dębicy
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:15 - 18:00 - informujemy, że w związku  z ogłoszonym  stanem epidemii z powodu COVID-19, w Sądzie Rejonowym w Dębicy, nadal obowiązują ograniczenia w zakresie urzędowania i bezpośredniej obsługi  interesantów oraz zawieszone zostały dyżury  od godz. 15.15 do godz. 18:00
Wtorek - Piątek: 7:15 - 15:15

 

Kasa Sądu Rejonowego

Z dniem 1 września 2021 roku w Sądzie Rejonowym w Dębicy przestaje funkcjonować kasa sądu.

Zainstalowano samoobsługowy terminal płatniczy służący do bezgotówkowego dokonywania opłat sądowych, kar, grzywien, zaliczek oraz zakup e-znaków. Płatności można również realizować na rachunki bankowe, które są umieszczone na stronie Sądu Rejonowego w Dębicy.

 

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju wirusa SARS-CoV-2 oraz mając na celu ochronę zdrowia i życia pracowników sądu i interesantów Sądu Rejonowego w Dębicy zaleca się dokonywanie wpłat na konta bankowe Sądu wskazane na stronie internetowej w zakładce konta bankowe oraz  korzystanie z płatności elektronicznych za pomocą platformy https://oplaty.ms.gov.pl/, za pośrednictwem której realizowane mogą być płatności bezgotówkowe dotyczące opłat sądowych oraz zakup e-znaku sądowego.

 

RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Dębicy
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2009-04-09 12:31
Opublikowany przez: Paweł Jaźwa
Aktualizowany dnia: 2021-08-31 12:52
Aktualizowany przez: Łukasz Łękawski
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 10 855